Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


ndk:hledany_titul_neni_v_ndk

Hledaný titul není v NDK

Je možné, že titul (kniha, časopis, noviny), který hledáte, ještě neprošel digitalizací, případně už digitalizovaný je, ale je uložený v digitální knihovně jiné instituce.

Prostřednictvím Registru digitalizace si můžete jednoduše ověřit:

  • zda byla konkrétní kniha, časopis či noviny digitalizována
  • ve které digitální knihovně je dokument dostupný

V Registru digitalizace je možné hledat např. podle autora, název dokumentu nebo ISBN. Pro přesnější zadání dotazu (např. kdybyste chtěli kombinovat více různých údajů) nabízí Registr digitalizace i pokročilé vyhledávání skryté podRegistr digitalizace - pokročilé hledání. Registr digitalizace
Stav digitalizace konkrétního dokumentu vyjadřují v Registru digitalizace barvy:

  • plánovaná digitalizace (fialová)
  • ve zpracování (oranžová)
  • dokončeno (zelená)

Pokud už byla digitalizace konkrétního dokumentu dokončena (tj. dokument je označený zelenou barvou), v detailech zároveň naleznete odkazy na digitální knihovny, v nichž je konkrétní dokument zpřístupňován.

Registr digitalizace již neobsahuje informaci, zda je v dané digitální knihovně dokument volně přístupný nebo je možné ho využít pouze z počítačů konkrétní knihovny.

Registr digitalizace - detail

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací
ndk/hledany_titul_neni_v_ndk.txt · Poslední úprava: 2021/01/03 19:44 autor: karolina