Jak řídit knihovnu

Příručka pro začínající vedoucí/ředitele knihoven

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


rizeni:test3

Knihovní zákon

Testovací stránka 3

  1. Formuje se pracovní meziresortní skupina, která by měla naplňovat a strategicky řešit Memorandum o spolupráci MŠMT a MK - do této skupiny se mnou počítá pan Beran, náměstek (nyní dočasně zástupce náměstka) ministra Plagy, ve skupině bude také Jana Linhartová v této skupině.
  • Nečíslovaný seznams Beranem jsem jednala na KKS v Olomouci a domluvili jsme se, že jakmile se uklidní situace po volbách, začne skupina pracovat - jedním z prvních kroků bude průzkum spolupráce škol a knihoven - je to zrcadlení průzkumu, který už je za knihovny hotov.
  • Nečíslovaný seznamv další fázi by měly být intervenční aktivity do rámcových vzdělávacích programů, jejichž revize už je zahájena. Tady vnímám silnou potřebu, aby knihovny dokázaly nést konkrétní témata a oblasti, které by měly být zasazeny do těch RVP s tím, že tuto agendu odpovědně nesou a jsou schopny zajistit edukačně knihovny. Za sebe tam vidím informační gramotnost, také některé aspekty čtenářské gramotnosti a čtenářství, některé oblasti mediální gramotnosti.

Jak vytvořit novou stránku Jak vytvořit novou stránku

Snažím se s tím něco dělat

Nadpis nejvyšší úrovně

Dálší nadpis

== Nový nadpis

Klesám níže

Ještě jednou klesám

Teď nevím, kde jsem, vypadl mě internet

Nový pokus

  • Bod 1
  • Bod 2
  • Bod 3

Napsat souvislý text.

Poznámka 1)

Zkouším udělat druhou poznámku. Poznámka 2) Zkouším kurzívu pokračuji v textu Zkouším tučně, zkouším tučně

Druhá úroveň

Třetí úroveň

Vyšší úroveň

Ještě vyšší úroveň

1)
poznámka pod čarou
2)
druhá poznámka
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací
rizeni/test3.txt · Poslední úprava: 2021/11/01 19:14 autor: vitr