Jak řídit knihovnu

Příručka pro začínající vedoucí/ředitele knihoven

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


rizeni:rizeni_lidskych_zdroju

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revizePředchozí verze
rizeni:rizeni_lidskych_zdroju [2022/03/25 21:18] lindarizeni:rizeni_lidskych_zdroju [2022/03/28 15:47] (aktuální) linda
Řádek 541: Řádek 541:
 [[https://www.cmkos.cz/|Českomoravská konfederace odborových svazů]] je největší odborovou centrálou v České republice. ČMKOS je dobrovolným, otevřeným a nezávislým demokratickým sdružením 30 odborových svazů, jehož posláním je ochrana mzdových, pracovních a životních podmínek a práv zaměstnanců. [[https://www.cmkos.cz/|Českomoravská konfederace odborových svazů]] je největší odborovou centrálou v České republice. ČMKOS je dobrovolným, otevřeným a nezávislým demokratickým sdružením 30 odborových svazů, jehož posláním je ochrana mzdových, pracovních a životních podmínek a práv zaměstnanců.
  
-Pro knihovníky je určen [[https://www.ospk.cz/|Odborový svaz pracovníků knihoven]] či [[http://www.ospkop.cz +Pro knihovníky je určen [[https://www.ospk.cz/|Odborový svaz pracovníků knihoven]] či [[http://www.ospkop.cz/|Odborový svaz pracovníků kultury a ochrany přírody]]. Častým jevem je, že pracovníci knihoven jsou členy odborových svazů podle zaměření instituce, ve které knihovna působí.
-|Odborový svaz pracovníků kultury a ochrany přírody]]. Častým jevem je, že pracovníci knihoven jsou členy odborových svazů podle zaměření instituce, ve které knihovna působí.+
  
 <WRAP center info 100%> <WRAP center info 100%>
rizeni/rizeni_lidskych_zdroju.txt · Poslední úprava: 2022/03/28 15:47 autor: linda