Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


aks:uvod

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revizePředchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
aks:uvod [2020/09/04 20:47] – [1.5 Jak s ní pracovat] evaaks:uvod [2020/09/24 10:15] (aktuální) eva
Řádek 41: Řádek 41:
  
 <WRAP center round important 100%> <WRAP center round important 100%>
-oranžových rámečcích s vykřičníkem jsou uvedeny důležité informace nebo upozornění na možné problémy.+žových rámečcích s vykřičníkem jsou uvedeny důležité informace nebo upozornění na možné problémy.
 </WRAP> </WRAP>
  
Řádek 54: Řádek 54:
 Použité zdroje jsou (je-li to v daném případě možné) s ohledem na plynulost textu uváděny přímo formou odkazů (URL); úplné záznamy jsou k dispozici v části [[aks:pouzite_zdroje|Použité zdroje]]. Použité zdroje jsou (je-li to v daném případě možné) s ohledem na plynulost textu uváděny přímo formou odkazů (URL); úplné záznamy jsou k dispozici v části [[aks:pouzite_zdroje|Použité zdroje]].
  
-**Jednotlivé stránky, vybrané kapitoly nebo celou příručku si můžete rovněž [[aks:tisk_a_export_prirucky|vytisknout či uložit ve vybraném formátu]]**. K dispozici jsou výstupy ve formátech TXT, PDF a ODT. K exportu jednotlivých kapitol nebo k jejich vytištění slouží ikony tlačítek pro export nebo přidání do vlastní knihy. Tato tlačítka najdete na pravé boční liště. Celou příručku si také můžete stáhnout ve formátu EPUB.+**Jednotlivé stránky, vybrané kapitoly nebo celou příručku si můžete rovněž [[wiki:ebook_help|vytisknout či uložit ve vybraném formátu]]**. K dispozici jsou výstupy ve formátech TXT, PDF a ODT. K exportu jednotlivých kapitol nebo k jejich vytištění slouží ikony tlačítek pro export nebo přidání do vlastní knihy. Tato tlačítka najdete na pravé boční liště. Celou příručku si také můžete stáhnout ve formátu EPUB.
  
 Uvítáme rovněž [[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXSSn2lCLh-R3vBmNjxA93IyEzX0HbsYVAdnTV7w0A8id-Zw/viewform|jakoukoliv zpětnou vazbu]] vztahující se k příručce. Uvítáme rovněž [[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXSSn2lCLh-R3vBmNjxA93IyEzX0HbsYVAdnTV7w0A8id-Zw/viewform|jakoukoliv zpětnou vazbu]] vztahující se k příručce.
aks/uvod.1599245223.txt.gz · Poslední úprava: 2020/09/04 20:47 autor: eva