Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


aks:knihovni_softwary_v_cr

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revizePředchozí verze
aks:knihovni_softwary_v_cr [2022/08/10 08:15] – [2.2 Koha] lindaaks:knihovni_softwary_v_cr [2023/01/26 14:00] (aktuální) – [Alma] linda
Řádek 30: Řádek 30:
 Alma je nástupnickým softwarem knihovního softwaru Aleph. Alma je provozována pouze formou cloudové služby. Jde o robustní nástroj určený pro velké knihovny, používá ho velké množství akademických knihoven.  Alma je nástupnickým softwarem knihovního softwaru Aleph. Alma je provozována pouze formou cloudové služby. Jde o robustní nástroj určený pro velké knihovny, používá ho velké množství akademických knihoven. 
  
-V České republice Almu nyní používá Univerzita Karlova, rozhraní pro čtenáře je součástí discovery systému Karlovy Univerzity [[https://cuni.primo.exlibrisgroup.com/discovery/search?vid=420CKIS_INST:UKAZ&lang=cs|UKAŽ]] (provozavané v discovery rozhraní Primo)+V České republice Almu nyní používá Univerzita Karlova, rozhraní pro čtenáře je součástí discovery systému Karlovy Univerzity [[https://cuni.primo.exlibrisgroup.com/discovery/search?vid=420CKIS_INST:UKAZ&lang=cs|UKAŽ]] (provozavané v discovery rozhraní Primo)
 ==== - Clavius ==== ==== - Clavius ====
 http://www.clavius.cz/ http://www.clavius.cz/
aks/knihovni_softwary_v_cr.txt · Poslední úprava: 2023/01/26 14:00 autor: linda